(+420) 722 905 294

O Nás

Petr Shromáždil (1973)
„Lidé jsou různí, myšlenky osobité a potřeby odlišné. Tvoříme s vámi, respektujeme vaše potřeby a přinášíme řešení.“ 

Navrhujeme interiéry na míru a zařizujeme domov
Tvoříme nejen privátní interiéry, ale také zařizujeme například lékařské ordinace, lékárny, restaurace, kanceláře, jednací místnosti, školy a další interiéry. K projektové činnosti patří také poradenství při výběru doplňujících materiálů, jako jsou podlahy, dveře, schody, barvy, či materiály stěn, nebo osvětlení - jednoduše řečeno kompletní servis. Všechny uvedené zařizovací předměty nabízíme jako součást dodávky a realizace interiéru na klíč. Klademe proto důraz na pečlivost při přípravě zakázky a preciznost při samotné realizaci. 

Vždy se jedná o návrh kuchyně, nebo jiné části interiéru na míru v daném prostoru, přizpůsobeným požadavkům uživatele. Po konzultaci se zákazníkem a vyjasnění zadání navrhneme řešení a připravíme design koncept provedení. Činnost je rozdělena do dvou samostatných etap a to projekční a realizační. V první části řešíme návrh kuchyně či daného interiéru, ergonomii, sladění barev a materiálů. Připravíme grafické vizualizace a vypracujeme výkresovou dokumentaci.
Druhé část je samotná realizace od výroby nábytku, dodávky na místo a montáže. Součástí dodávky jsou u kuchyně i kuchyňské spotřebiče, dřezy, jídelní stoly, židle a ostatní zařizovací předměty pro realizovaný interiér domu, či bytu.
Ve většině navrhovaných interiérů je třeba sladit celek včetně výběru svítidel a osvětlení, podlah, dveří, nebo sanitární techniky. I zde ve spolupráci s dodavateli či přímo výrobci těchto zařizovacích předmětů umíme zajistit dodávku komplexně na klíč. 

Kuchyně a interiéry vlastní značky- T line - Rozdíl je vstupních materiálech. 
Pro výrobu kuchyní T line, akceptujeme pouze nejvyšší možnou kvalitu vstupních materiálů. Respektujeme i vyšší pořizovací cenu, pokud jde o produkty či materiály s vysokými užitnými a kvalitativními parametry.
Vždy se jedná o návrh kuchyně na míru v daném prostoru a přizpůsobený požadavkům budoucího uživatele. 
Pro výrobu kuchyní řady T line, používáme výhradně osvědčené materiály a nábytkové komponenty renomovaných firem.
Náš zákazník musí dostávat jen to nejlepší, co je na trhu v aktuálním čase dostupné. Vážíme si dobře provedené řemeslné práce. Je to ta nejcennější deviza, vyrůstající z tradic předávaných z generace na generaci.
Navzdory stále rostoucí úrovni technologií, zůstanou lidská dovednost, zkušenosti a vztah k pečlivě odvedené práci nezastupitelnými.


Tvoříme s Vámi, respektujeme Vaše potřeby a přinášíme řešení
interiéry Shromáždil ® partneři
Líbí se vám naše služby? Spojte se s námi.
envelopephone linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram