(+420) 722 905 294

Naše služby

Naše činnost je rozdělena do dvou etap a to projekční a realizační. V první části řešíme návrh interiéru, sladění barev a materiálů. Připravíme grafické náhledy a vypracujeme výkresovou (prováděcí) dokumentaci. Druhá část je samotná realizace od výroby nábytku, pokládky podlahových krytin, výmalbu až po předání zakázky. Pro konzultace s klienty je k dispozici showroom našeho partnera TRACHEA v Holešově, nebo pak osobní schůzka na místě budoucí realizace.

Zabýváme se designem privátních a komerčních interiérů.  

Návrhy interiérů řešíme komplexně, včetně všech zařizovacích předmětů. Vše co navrhneme, dokážeme také dodat a zajistit celou realizaci na klíč.

Vždy se jedná o návrh interiéru na míru v daném prostoru, přizpůsobený požadavkům uživatele. Po konzultaci se zákazníkem a vyjasnění zadání navrhneme řešení a připravíme design koncept provedení

Jako výstupy předáváme zákazníkovi půdorysné dispoziční řešení, návrhy, vizualizace nových interiérů a prováděcí výkresy pro stavební úpravy a  přípravy instalací.
Líbí se vám naše služby? Spojte se s námi.

Barvy v bytě

Barvy a materiály jsou nezbytnou součástí našeho života, působí na naši psychiku, mohou vytvářet různé nálady a optické efekty. Působením barev se malé místnosti mohou stát většími, tmavé světlejšími. Patří k nim harmonie i kontrast, je pouze zapotřebí je správně pochopit, a pak jimi můžeme dotvořit vlastní obytný prostor tak, aby vyhovoval našim potřebám. Stejně důležité jako barvy je samotná dispozice v bytě, nebo materiálové provedení zařizovacích předmětů a nábytku.

Tvoříme s Vámi, respektujeme Vaše potřeby a přinášíme řešení.

Mezi naše zákazníky patří jak známé osobnosti, tak sportovci, úspěšní podnikatelé, nebo také obchodní a výrobní firmy. Tyto reference jsme si vysloužili spolehlivostí, dodržováním dojednaných termínů a hlavně spokojeným zákazníkem.
envelopephone linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram